Elektronická studovna


Úvod

Vážení studenti,

představujeme vám novinku v oblasti studijních materiálů pro vaše studium. Elektronická studovna vznikla v rámci projektu podporovaného Evropským sociálním fondem, rozpočtem České republiky a Hlavního města Prahy.

Materiály, které zde naleznete, jsou koncipovány tak, aby poskytly plnohodnotnou variantu výuky vámi navštěvovaných předmětů v průběhu bakalářského studia. Tyto materiály vycházejí z aktuálních tématických plánů předmětů a mohou vám pomoci, nebudete-li mít možnost účastnit některé z lekcí. Probírané učivo dané lekce budete moci získat právě v Elektronické studovně. Materiály mohou samozřejmě sloužit také jako přehledný doplněk k vašim poznámkám.

K jednotlivým předmětům pro vás jejich vyučující připravili nejméně 13 lekcí, které obsahují powerpointové prezentace a k nim příslušné vysvětlující texty. Materiály elektronické studovny v tištěné podobě můžete ve třech kopiích najít i ve Studovně UK FTVS (hlavní budova, přízemí, místnost č.31).

Věříme, že Elektronická studovna vám usnadní přístup k informacím, zvýší efektivitu vaší práce a zpříjemní tak vaše studium. Jsme také otevřeni vašim názorům na tuto novinku. Své reakce můžete poslat na níže uvedenou adresu.

martinkova@ftvs.cuni.cz


© Jakub Hruška, 2007